Array ( [action] => home )

koca götlü kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bedeninde ilk göze çarpan uzvu olan kadındır.
  ayrıca en sevdiğim türdür.ne demişler yemeğin salçalısı kadının kalçalısı.
  mcdomalt 14.08.2011 02.15
 2. halk arasında "kamyon tekeri gibi göt" de denir, ileride şişmanlaması daha modern ismiyle obez olma ihtimali oldukça kuvvetli olan kadın tipidir. herkez tarafından sevilmez.
  bayılanlarda vardır.
  (bkz: bu nasıl fantazi amk)
  risen 14.08.2011 02.17
 3. kalça genişliğinde optimum sınır omuz genişliği olmalıdır. eğer bir kadının kalçası omuzlarının dışına taşıyorsa biz bu kadına koca götlü kadın diyebiliriz. bakın geriye doğru kalkık popolu olabilir ama yanlara bir açılım söz konusu ise ve bu kadın henüz doğum yapmamış ise varın doğurdundaki çapı siz hesaplayın. (evet burada pi'yi 3 alıyoruz)
  vezir tonyukukun kizi 14.08.2011 02.19
 4. evlenildiğinde aldatılacak olan kadındır. yani, bundan bir hayır gelmez. yatakta iyi iş görüyor diyorlar da, bunun da bir motor yakım gücü var. bu iş yaş...
  shut the fuck up 14.08.2011 02.20
 5. değirmen taşı.
  bir de bir tekerleme vardı. unuttum ama içinde şöyle bir şey geçiyordu.
  .... dayan buz gibi göte. ....
  stlouistr 05.10.2012 14.26
 6. benim bu. kocaman kıçımın tokatlanmasından ve yastık gibi kullanılarak pompalanmasından hoşlanıyorum. asla yalnız kalmıyor, hayatı karnaval tadında yaşıyorum.

  saygılarımı sunarım.
  sertseverim 05.10.2012 14.36

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada koca götlü kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve koca götlü kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. koca götlü kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.