kökünü beğenmeyen dal ve dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür

 • üstad necip fazıl kürek'in kaleminden çıkmış, insanı derin düşüncelere sevkeden söz.

  tut ki ceddini reddeden bir nesil, dinini ve hatta dilini bilmez bir nesil. bu elzemliğin içinde kaybolmuş genç insanlar, hepimiz ruhani bir burhanın içinde derin düşüncelerde kayboluyoruz.
  acıyla kavrulan bedenler rüzgarda savrulan yaprak misali kim nereye çekerse oraya gidiyor. kendimden bilirim, ilim irfan'dan insanların anladığı okul dersleri olmuş, üstad'ın dediği gibi olgunlaşmadan çürümeye mahkumuz.

  cinsellik ve para temeli üzerine kurulmuş bir dünya yetişiyor, neredeyse her bireyiyle.
  allah ıslah etsin.

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada kökünü beğenmeyen dal ve dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kökünü beğenmeyen dal ve dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kökünü beğenmeyen dal ve dalını beğenmeyen meyve olgunlaşmadan çürür başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+