Array ( [action] => home )

kova burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bu konudaki tüm yorumlar ne yazık ki aslan kadınını övmekte. kova burcu erkeği it sanki.

  örneğin;

  "aslan kadınını fethetmeyi kafanıza koyduysanız, savaşa hazır olmalısınız, çünkü tek istekli siz olmayacaksınız. aslan kadını sevgi dolu, dürüst bir eştir, ama iktidar hırsına alışabilmeniz uzun zaman alacak ve çok zor olacaktır. bu kadın sizin gibi, özgürlüğe susamış, güçlü, samimi, cesur ve doğuştan liderdir. eleştirilerinden alınmayın, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

  aslan kadını aşkta avlanmaktan çok avlamayı sever ve eş seçme sınavını öyle zorlaştırır ki, çok az kişi bunu başarabilir. ilerleyen ilişkisinde eşini forma sokmaya, zayıf noktalarını dengelemeye, abartılı yönleriyle gerçeklik arasındaki uçurumu kapatmaya çalışacaktır.

  ev kadını olarak iyi bir örnektir ve özel ilgi alanlarıyla ev kadını görevlerini birleştirmeyi bilir. onunla evliyken eve gelmekten mutluluk duyacaksınız, çünkü onunla en rahat birlikte olabileceğiniz yer orasıdır. aslan kadını hayatını paylaşmak için sizi seçtiyse, kendinizi talihli hissedebilirsiniz, çünkü 'bir tanrıça, bu ölümlüye kendisini lütfetmektedir.' "

  burçlara çok takılmıyor olsam da, şu sıralar biraz değişme olmadı değil. hatta çok şeyler değişmekte ama yine de benim yorumum. kova kazanır, net.
  chicqo 28.02.2012 15.03
 2. (bkz: aslan burcu kadını kova burcu erkeği ilişkisi)
  chicqo 28.02.2012 15.04
 3. (bkz: bir kadın ile bir erkeğin ilişkisi)
  ben bilmez 28.02.2012 15.07
 4. tam bir komedi olacak ilişkidir.
  issiz adam 28.02.2012 15.16
 5. iyidir, iyi...
  ne yapsak ki 15.05.2012 15.03
 6. süper arkadaş, hain sevgili.
  iki taraf için de.

  falcıyım ben evet. astroloğum. ve bilime inanıyorum. *
  klea 15.05.2012 16.58
 7. ukteci : çıkara dayalıdır.

  kova burcunun ukelalığı ile aslan burcunun kıskançlığını ele alırsak delikanlı gibi baslamadan bitmesi gereken ilişkidir.
  kediyimkedi 16.05.2012 09.29 ~ 09.39
 8. kova burcu erkeği aslan burcu dişisi
  yada
  kova burcu dişisi aslan burcu erkeği ... olması daha sağlıklı olabilecek ilişki türü .
  godlessturtle 16.05.2012 09.33
 9. gay bir ilişkidir.
  issiz adam 16.05.2012 09.37
 10. sözlüğümüzdeki kova erkeği bir yazarımız ile aslan kadını yazarımız arasında oluşan bir flört sözkonusu ve bu başlık da o yüzden sürekli sol frame'de diye düşünüyorum. kimse o kova-aslan ikilisi çıksın ortaya, bişey yapmıycam walla bak, sadece konuşcam.

  sevgili aslan kadını ne işin var senin kovayla. tamam hava grubu, eğlenceli geliyo sana, dahilerin burcundayım çok zekiyim havalarında ama kova gelmez sana, sıkılırsın bak, çok konuşur hep senden daha enerjik daha zeki olduğunu ispatlama çabasına girer 2 ayda tiksinirsin adamdan... gel doğru yolu bul kendine bir aslan erkeği veya koç erkeği ara. hadi bu ikisini bulamadın bari yay ya da ikizler olsun. kova nedir yaaa.
  vezir tonyukukun kizi 16.05.2012 09.49 ~ 09.50

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kova burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kova burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kova burcu erkeği aslan burcu kadını ilişkisi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.