güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

köylü götü gibi kalçaları olan hatunlar

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bir kim kardashian değildir. böyük göt eyüdür.
  josip.broz.tito 13.06.2011 23.59
 2. (bkz: yenge yenge kezban yenge)
  gepetto 14.06.2011 00.07
 3. yemeğin salçalısı kadının kalçalısı sözünün betimlediği kadındır.
  cat-pat 14.06.2011 00.09
 4. (bkz: vay vay vay vay çantaya bak )
  stanic 14.06.2011 00.17
 5. mantığa uymayan birşey olduğunu düşündüğüm başlık.
  sadece köylülerin mi büyük kalçaları var?
  jennifer lopez köylü mü?
  simdibizneyiz 14.06.2011 00.22
 6. okey masası gibi göte sahip olan hatunlardan daha şanslı olan gruptur.
  roxanne 14.06.2011 00.53
 7. kafa karıştıran ifade. sanki ifadenin sahibinin kafasındaki göt vs kalça savaşı henüz sona ermemiş gibi. bu savaş sürerken, söz konusu zihinden yüksek derecede radyoaktif serpinti açığa çıktığından bu ifadeyi dile getiren kişidne uzak durmak gerekir. misal hiç unutmam, bu savaşı bende göt kazanmıştı.
  (bkz: köylü götü gibi götü olan hatunlar)
  godlovestrollin 14.06.2011 01.08

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada köylü götü gibi kalçaları olan hatunlar başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve köylü götü gibi kalçaları olan hatunlar ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. köylü götü gibi kalçaları olan hatunlar başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.