güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

küçük memeli dolgun kalçalı kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. lap dance için idealdir. sevilir, sevişilir. sayılır, munistir. kedi canlıdır.
  valar morghulis 06.09.2012 19.49 ~ 19.49
 2. amut gibidir. **
  adamolamayancocuk 06.09.2012 19.55 ~ 19.56
 3. kalça iyide, küçok memeli kızla sıkını olur. fantezilerln gerçekleşmez. mesela benim kadının iki memesinin arasına girmek gibi bir fantezim olsa, hangi iki meme arasına giricem. hayat zor.
  lippensitive 06.09.2012 20.11
 4. sahip olan kadının vücut formunu düşününce uzaktan yan çizgi görünümü alabilir.
  mukilay 06.09.2012 20.51

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada küçük memeli dolgun kalçalı kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve küçük memeli dolgun kalçalı kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. küçük memeli dolgun kalçalı kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.