Array ( [action] => home )

küçük mucizeler dükkanı

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. her kadının okuması gereken, kadın sorunlarını akıcı bir dil ve canlı üslupla anlatan debbie macomber romanıdır.
  beyitsiz gazel 21.12.2011 00.02
 2. sex shop olabilirmi
  80thecity 21.12.2011 00.08
 3. umutsuz ev kadınları tadında, ne böyle elinden düşürmeden devam ettiğin, ne de beğenemeyeceğin bir kitap. tadında böyle, çerez gibi.
  gibigibi 24.01.2013 00.34
 4. kitabı yarıda bırakmayı hiç sevmem fakat bu kitabın ortasına geldiğimde dayanamayıp bıraktım. birde bu kitabın serisi var ve çok satanlar listesinde.
  madamepiaf 24.01.2013 00.48
 5. bir gazla okumaya başlayıp, yarısında bıraktığım kitap. normalde bir kitabı yarıda bıraktığım zaman eksikliğini hissederim ama bunda öyle olmadı.
  xekirdek 24.01.2013 01.28

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada küçük mucizeler dükkanı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve küçük mucizeler dükkanı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. küçük mucizeler dükkanı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.