güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

küfürlü atışmalar

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. karşılıklı küfürlü tekerlemeler söylenerek yapılır. eskiden daha çok olurdu şu zamanlar pek kalmadı böyle muhabbetler sanırsam.

  +:o laflar boy boy seni miken xxx kovboy
  -: mademki kovboysun gelen geçen sana koysun.
  tiklak 28.01.2010 02.04
 2. -yağdı yağmur, çaktı şimşek, sen de mi şair oldun eşekoğlueşek
  -yağsın yağmur, çaksın şimşek giyerim gocuğu. sanane benim şair olmamdan lan orospu çocuğu
  asi_karamelek 28.01.2010 02.06
 3. sözlükte entryler üzerinden yapılmaması gereken atışmalardır.
  punchup 28.01.2010 02.07
 4. - küfürlü konuşmayın ibneler
  + sana ne lan s.k kafası
  - aile var yarraaaam
  defakto: ....
  defakto 08.03.2010 23.10

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada küfürlü atışmalar başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve küfürlü atışmalar ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. küfürlü atışmalar başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.