kürtçe küfür bilmek

 • faydalı bişeydir.
  zira bazı ezik kürtler yanınızda sizinle ilgili bişey konuştuklarında ana avrat düm düz saydırabilirler.
  la amına goduğum ne küfrediyon diye çıkıştığında kuyruklarını bacaklarının arasına kıstırıp ''ağbiy biz ööle dimeh istemedikh'' türünden yavşarlar.
  yekünü en az sekiz kişi etmediği zaman delikanlı olamadıklarından usul usul sıvışırlar.

 • suç değildir. ama kürtçe bilmek ve konuşmak suç aslında.
  yok lan, espri yapmadım. ama buna rağmen komik olması ne kadar ironik, değil mi?

  4
 • (bkz: kırokeri)
  (bkz: hırço)
  aklıma geldikçe eklerim. küfür değil de argo bunlar. biri sizin hakkınızda yanınızdan geçerken bunları diyorsa şayet hakaret olduğunu biliniz.

  1
 • (bkz: gotomen buke)
  (bkz: hırrım buke)

  ben sokak çocuğu gibi eve girmeyen bi veletken kürtler öğretmişti.
  hatta geçen okuldan biri ;
  -oglım öyle deme lan kürtlerin arasındayken sana ne dediklerini anlarsın ona göre cevap verirsin bence gereklidir

  dedi.

  1
 • bizim toplumumuzda gayet alışılagelmiş bir harekettir.yabancı bir dili öğrenmeden o dilde küfür etmeyi öğrenmek.

  bunun nedeni ya karşı tarafa merhaba demeden kendi dilinde küfür etmek yada onunda bizimle hemfikir olduğunu sanıp küfür ederse bende ona karşılık olarak onun dilinde küfür edeyim.ne güzel bir zihniyet değil mi?

  1
 • ben de ing. biliyorum, hehe. yok artık daha neler.

 • bi sikinize yaramaz.
  hani ille de ''bana anlamadığım dilde küfür edildiğini anlarım.'' diyorsanız bunu anlamak için kürtçe bilmenize gerek yok. küfür evrenseldir, kürtçe bilmeseniz de anlarsınız.
  size kürtçe küfür edildiğinde karşılığını vermek istiyorsanız, kürtçe küfür etmenize gerek yok. size küfredene aynı dille karşılık vermezseniz size giren daha fazla olmaz, bilesiniz.

  ''genel kültür olur.'' diyorsanız başka tabi.

  2
 • büyük başarı.
  (bkz: perra)

 • bazı cesaretsiz insanların kürtçe bilmeyenlere karşı işlerine gelmediğinde kürtçe küfüre başvurmaları onların ne kadar korkak olduğunu gösteriyor ve bu sayede bu şekilde küfür etmeyi tercih ediyorlar. (bkz: yazık lan)

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada kürtçe küfür bilmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kürtçe küfür bilmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kürtçe küfür bilmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+