Array ( [action] => home )

kürtçe küfürler

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. telaffuzları bi siktir git, yavvvşak, dalyarak, sik kafalı kadar güzel küfürler değildir.

  (bkz: ez hestiye deve bave te nim)
  (bkz: kime didin)
  (bkz: bağa mı didin)
  (bkz: ne didin)
  heyheygotellabokubokupokella 03.11.2011 23.33
 2. tam olarak emin olmamakla birlikte;

  (bkz: hırrım)

  sanırım yarraam gibi bi anlamı varmış
  somut olric 03.11.2011 23.47
 3. türkçe küfürler kadar çirkindir. amına koyyum.
  suka 03.11.2011 23.48
 4. küfürün dini dili ırkı yoktur amına koyayım.
  hayyam 03.11.2011 23.57
 5. (bkz: memleketimin küfürleri)
  fenacoreee 03.11.2011 23.58

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada kürtçe küfürler başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve kürtçe küfürler ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. kürtçe küfürler başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.