Array ( [action] => home )

lale özan arslan

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. halk tv spikeri. eğer direniş başarıyla atlatılmazsa halk tv'den başka iş kapısı bulabilir mi emin değilim. direkt fişlenmiş durumda kendisi.
  hayta 15.06.2013 01.36
 2. 2 haftadır, kendisiyle yatıp kendisiyle kalkmaktayız, şikayetçi miyiz tabi ki hayır, lale ablamızdır kendileri, yani aileden biridir artık, işsiz kalma korkusu yoktur, zira şu gün türkiye de hangi kapıyı çalsa orası onun evi, onun işi, onu aşıdır, kısacası candır, can. gece gündüz nerdeyse 24 saat yayın yapıyor ne enerji varmış arkadaş, helal olsun. az dinlenmesini tavsiye ediyoruz kendisine, ona daha çoookkkk ihtiyacımız var.
  remoil 15.06.2013 01.41
 3. koyu beşiktaşlıymış. hepten kanım kaynadı kendisine.
  levye 20.06.2013 23.17
 4. tam adı oya lale özan arslan olabilecek sunucu.
  hayta 21.06.2013 00.19
 5. güzel lan bildiğin.
  hayta 14.11.2013 01.50

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada lale özan arslan başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve lale özan arslan ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. lale özan arslan başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.