Array ( [action] => home )

laptop kamerasını bantlayan kişi

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. biri bizi gözetliyor evine inat, dış mihraklarca laptop kamerasından gizlice dikizlenebileceğini düşünüp kamerayı bantla kapatan kişidir.
  huma 15.11.2010 21.31
 2. izleniyormuşsun hissi yaratan kameraya baş kaldırış. haklı kişidir.
  sabun kopugu ufleyicisi 15.11.2010 22.11
 3. fazla film -dizi izlemekten paranoyak olmuş kişidir. üzerini sigara kağıdıyla falan kapatır açınca çığlık atar falan bildiğiniz şizofreni lan.
  birileri şunları normale döndürsün...

  not: bu şizofrenlerde ikisiyle aynı evde yaşıyorum imdat.
  ellerinellerime 02.01.2011 22.19
 4. çünkü ona birileri gizliden dosya gönderiyorlar kamera açık değilken bile izlenme ihtimalin var demiştir..kamera ters çevrilip pc nin arkasına sokuşturanlar var..kendimden biliyorum!
  bidibidibocu 02.01.2011 22.21
 5. köylüdür. ruhen.
  start wearing purple 02.01.2011 22.21
 6. paranoyak olması izlenmediği anlamına gelmez
  (bkz: nsa)
 7. normal kişidir. etrafta biton -çoğu şehir efsanesi olsa da- habersizce dikizlenen insanları duyupta paranoyaklaşmaya kadar gidebilir tabi. he bide gizli saklı işler yapıyorsa eğer pc başındayken, paranoyaklığın derecesi artar.
  (bkz: adamlar mühendis)
  briseis 02.01.2011 22.24
 8. ayşe arman'ın gazına gelmiş olabilir.

  ilgili haber
 9. tepenin gözlerini seyredip, etkisinden çıkamamış insandır.
  stanic 27.05.2013 18.54
 10. ayşe arman'dan akıl almayacak kadar uyanık kişidir. 4 yıldır laptop kameram bantlı. üstelik kamerayı bantlamak yetmez, hoparlörü de kapatmalısınız.

  kontrol delisiyim evet.
  huma 27.05.2013 20.38 ~ 20.39

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada laptop kamerasını bantlayan kişi başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve laptop kamerasını bantlayan kişi ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. laptop kamerasını bantlayan kişi başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.