güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

mehmet ayvalıtaş

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. polisin katlettiği insanlardan sadece bir tanesi. nur içinde yatsın kardeşimiz.


  ---spoiler---

  taksim gezi parkı’nda tamamen barışçıl olarak başlayan bir çevre duyarlılığı eylemine polisin vahşice saldırılarak karşılık verilmesi sonucu başlayan olaylarda ne yazık ki ilk ölüm haberi geldi. dün gece istanbul 1 mayıs mahallesi’nde, bir otomobilin bütün uyarılara rağmen durmayarak tem otoyolu’nda gösteri yapan kitlenin arasına dalması nedeniyle sosyalist dayanışma platformu (sodap) üyesi mehmet ayvalıtaş isimli genç hayatını kaybetti.


  ---spoiler---
  dodi 03.06.2013 17.11
 2. taksim gezi parkı olayları sırasında katledilen ,ölüm haberi gelince kuzenim olduğunu öğrendiğim güzel insan, annemin yeğeni.
  (bkz: katil bir ülkede yaşamanın ayrılacığı hala yaşıyor olmaktır.)
  kedidirkedi 22.08.2013 19.21
 3. fikir kulüpleri federasyonu'nun perşembe günü yapılacak olan duruşmasına çağrısı vardır:

  "21 kasım'da kartal adliyesi'ne #mehmetayvalıtaşseniçağırıyor"

  mehmet için, mehmet olmak için, gelin dostlar.
  kurucu 19.11.2013 12.16 ~ 12.17
 4. mehmet ayvalıtaş onurumuzdur

  iceriden aldigimiz bilgiye gore mehmet ayvalitas'in ailesi kotu durumdaymis, dava baslamadan aileye biber gazi ile saldirdilar, dahası ise hakimin tehditleri sürüyor.
  pontus 21.11.2013 11.15
 5. ---spoiler---

  o gün yüreğimizde mavzer
  güneş alnımızı yakıyor
  beşbin kardeş yürüyor güneşe
  mehmet kavgayı öğretiyor

  bakın bir sokak
  işte mehmet çıkıyor
  öbür sokaktan
  yine mehmet çıkıyor
  beşbin mehmet koşuyor güneşe
  ölüm yağmuru hiç dinmiyor
  beşbin kardeş yürüyor güneşe
  mehmet kavgayı öğretiyor

  ---spoiler---
  pontus 21.11.2013 12.08
 6. üzerinden araba ile geçilerek katledildi? neden mi muhtemelen eylemlere karşıt olan dört parmakçılardan biri tarafından sırf onun gibi düşünmüyor haksızlığa boyun eğmiyor hakkını arıyor diye. bir gün hesabı sorulacak ama gün o gün değil. henüz.iktidar uşağı satılmış hukukçuların bugün duruşmasında "yürüyüş yapmak için izin aldınız mı?" sorusu bile ne kadar çok pisliğie gömüldüğümüzün göstergesidir.
  kavunici balik 21.11.2013 14.48
 7. annesi fadime ayvalıtaş vefat etmiştir. yüreği oğlunun acısına daha fazla dayanamadı. hesabı sorulacaktır elbet.
  pontus 13.12.2013 11.38
 8. (bkz: akıncılar geliyor)
  lucianomaertz 13.12.2013 12.33
 9. fkf'den:

  12 mayıs’ta geri dönmek üzere kayseri’den ayrılıyoruz…
  sıra, 5 şubat’ta mehmet için kartal adliyesi’ne girmekte!
  unutma!
  kurucu 03.02.2014 23.59
 10. anasını evlat acısından öldürenlerden hesap sormadan; öldü demeyin sakın ona!
  roza 04.02.2014 23.36

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada mehmet ayvalıtaş başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve mehmet ayvalıtaş ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. mehmet ayvalıtaş başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.