Array ( [action] => home )

melali anlamayan nesle aşina değiliz

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. bir ahmet haşim sözü. o belde şiirinde geçer. lisedeyken edebiyat hocam kafa siker dururdu lan su sözle.
    blackred 01.08.2010 02.29
  2. ironiden çakmayan nesle alışkın değiliz anlamında harika bir dize.
    francescoli 10.12.2010 12.47
  3. hüznü tatmamış nesle alışkın değiliz ve bu minvalde anlamlara gelen ahmet haşim dizesidir.
    somut olric 31.10.2011 14.51

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada melali anlamayan nesle aşina değiliz başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve melali anlamayan nesle aşina değiliz ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. melali anlamayan nesle aşina değiliz başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.