Array ( [action] => home )

minecraft

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ilk oynadığım zaman tam 11 saatimi alan müthiş eğlenceli fakat herkesin hoşuna gitmeyecek şekilde grafikleri olan oyun. markus persson tarafından yazılmıştır.
  ucankutsalpenguen 22.06.2011 18.52
 2. geliştiricisi markus persson'u zengin etmiştir. başında saatlerin nasıl geçtiğini anlamıyor insan.
 3. oynadığım en güzel sandbox oyunudur.oyunun temel amacı gerekli malzemeler edinip hayatta kalma mücadelesi vermektir.
  gharmall 20.08.2011 09.32
 4. oyunun amacı sadece hayatta kalmak veya küpleri üst üste koymak değildir. oyun tamamen kendi türünü oluşturmuştur.

  (bkz: terraria)
  ucankutsalpenguen 28.08.2011 22.14
 5. tatlı bir bağımlılık yapan oyun-üstü şeydir. oyunun kendi elektri sistemi bile vardır. oyun içinde 16-bit bilgisayar yapılması ve programlanması işten bile değildir. sınırsız hayal gücünün bile yetersiz kaldığı da bir gerçektir.**
  koyucu 24.09.2011 22.01
 6. 16-bit'den daha büyük bilgisayarlar yapan çılgınlar bulunduruyor.

  adamlar dijital saat yapmışlar, gün içinde değişiyor.
 7. gerçek hayata şöyle aktarılmış;

  (link: http://www.youtube.com/watch?v=ruym0rev6ce&feature=player_embedded*linklinklink)
 8. ios'a minecraft - pocket edition adıyla uğramış oyun. şuan app store'da 6.99 $ fakat hatırlatmam lazım ki içinde henüz oynanabilir olarak sadece creative mode var.
  villi lapsi 18.11.2011 12.12
 9. feci güzel olan oyundur kare şeklindeki zombiler sizi yerinizden hoplatabilir o derece.
  kendinemesajatanyazar 17.03.2012 19.25
 10. 1-2 haftadır minerapocalypse* isimli bir serverda takıldığım oyundur. şehrimizi yeni yeni inşa etmekteyiz, gelin bi karpuzumuzu yiyin, isterseniz bize katılın pek memnun oluruz.
  flyspha 25.08.2012 02.05

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada minecraft başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve minecraft ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. minecraft başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.