Array ( [action] => home )

muhabbet kuşunu çabuk konuşturma yolları

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. daha önceden bunu başarmış yazarların tecrübelerini paylaşacaklarını umduğum sorunsaldır.
  dusunmeye usenen filozof 17.11.2011 15.56
 2. kasetlerin moda olduğu zamanlardı. 90'ların sonlarında falan. bir seyehate gideceğim vakit kuşu bir odaya kapatırdım. bir kasete de sesimi kaydederdim. mesela sadece "merhaba" diyen bir kaset oluyordu. açardım kasetçaları gelene kadar hayvan o merhaba sesini duyardı. geldiğimde otomatikmen merhaba derdi.
  kbb 17.11.2011 16.00
 3. ç ve ş harflerini içeren kelimeler ile hitap edildiği taktirde gerçekleşecek olan durumdur. ayrıca bir hayvandan ziyade bir insanmış gibi konuşmak bile bir çözümdür. unutulmamalıdır ki kafeste duran o kuş birçok insandan daha zekidir.
  ucamayan kanatli ped 17.11.2011 16.01
 4. sakın ama sakın ıslık öğretmeyin yoksa tek kelime duyamazsınız.
  eslesemeyenhomologkromozom 17.11.2011 16.01
 5. ilgi alanlarına odaklanıp, beraber yapmaktan hoşlanacağı ortak hobiler bularak repçi bi muhabbet kuşu bile olur diyen kuşçuyu aklıma getiren giridir.
  jimbo 17.11.2011 16.02
 6. elektrikli sandalyeye oturtmak.
  yer mi lan anadolu cocugu 17.11.2011 16.03
 7. kafese ayna falan koymamak gerekiyormuş.
  getcha pull 17.11.2011 16.12
 8. (bkz: yeni rakı)
  attosecond 17.11.2011 16.21
 9. okuduğum muhabbet kuşlarının bakımı adlı kitaba göre asla ses kaydıyla konuşmaya çalıştırılmaması tavsiye ediliyor. kuşlar sizi taklit ederek konuşmayı öğrenebiliyorlarmış, görerek.
  duduksuztencere 17.11.2011 17.58 ~ 17.58
 10. kuş bayinli insan (-)
  insan beyinli kuş (+)

  - şakir, hadi oğlum! şu yoğurdu sarımsaklasak da mı saklasak sarımsaklamasak da mı saklasak!
  + şu yoğdu samlasak mı sallasak samsalamasak ha mı sallasak. harun! harun!
  - affferiin oğluma. hadi koçum, dal sarkar kartal kalkar kartal kalkar dal sarkar!
  + kal sakar kalkan yatar kalkan kalkarsa kal kasar
  - affferiin oğlumaa
  + oğlum! harun!
  - hadi şakir, bu köşe yaz köşesi şu köşe kış köşesi ortadaki su şişesi!
  + can you imagine an imaginary menagerie manager imagining managing an imaginary menagerie?!
  - im.. ney.. cır.. höö??
  paconunkizi 17.11.2011 19.50

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada muhabbet kuşunu çabuk konuşturma yolları başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve muhabbet kuşunu çabuk konuşturma yolları ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. muhabbet kuşunu çabuk konuşturma yolları başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.