Array ( [action] => home )

öğretmeninden hoşlanan öğrenci

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. hormonların pik yaptığı bir dönemde sınıf denen dört tarafı kapalı odaya neredeyse tüm gün kapatılmış bir ergenin başına gelmesi kuvvetle muhtemel durumdur. görmezden gelinmelidir. mutlaka sönecektir ya da daha güzelyakışıklı bir öğretmenin hayata girmesiyle ilgi odağını değiştirecektir. öğrenci, önce uydurup sonra inandığı efsaneleriyle mutlu, sancılı, heyecanlı bir şekilde bu dönemi de atlatacaktır.
    izolesince 20.05.2011 02.15

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada öğretmeninden hoşlanan öğrenci başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve öğretmeninden hoşlanan öğrenci ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. öğretmeninden hoşlanan öğrenci başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.