Array ( [action] => home )

okan bayülgen'in sevdiği şarkılar

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. lordi-who's your daddy olabilir.,
    tardis 10.04.2011 03.45
  2. (bkz: allah belanı versin)*
    bazarov 10.04.2011 03.55
  3. bkz. döşü kıllı olsun' un remixi.
    bobrektasi 10.04.2011 03.58

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada okan bayülgen'in sevdiği şarkılar başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve okan bayülgen'in sevdiği şarkılar ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. okan bayülgen'in sevdiği şarkılar başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.