Array ( [action] => home )

olaylar ile ilgili fethullah gülen'in bedduası

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. amin amin nidalarıyla soluksuz dinlediğim aslında iyi dilek temennileridir.

  ilgili video
  utkujack 21.12.2013 18.52
 2. benzerini en son rahmetli ninemden duyduğum bedduadır. kiracı kirayı ödemediği zaman adamı cehenneme sokar, musa'nın asasını zülfikar'ın kılıcını kafasına indirir, çöllerde süründürür, trenlerin altında bırakır, gayya kuyusuna daldırırdı. baya fantastik şeylerdi. o geldi aklıma dinleyince.
  nidieunimaitre 22.12.2013 00.18
 3. cemaatçi olmamama rağmen, eski bir abiler müdavimi olan ve biraz cemaat evi,ortamı nedir bilen şahsımı hayretlere gark etmiş bad dua. zaten iki haftadır malum olaylara takındıkları tavırdan dolayı kendisini ve cemaatini şaşkın bakışlarla izliyordum ama bu hard core tepki kafamdaki f.gülen imajını iyice alabora etti. ne desem bilmiyorum. içimden çok kötü şeyler sölemek geliyo. ama yine de susup allah a havale etmek en iyisi.
  fakat şu var birilerine kızarsın incinirsin de yuvaları yıkılsın ne demek yahu, ailesinin çoluk çocuğunun ne suçu var. böyle müslüman tavrı olur mu? bedduaysa da böylesi olur mu?
  sonra dünyada müslümanlara yapılan zulmun bini bi parayken, müslüman kanı en ucuz meta iken ve sen yahudi zulmune bi kelam etmemişken hep beride geride kalmışken, bu beddua ile verdiğin mesajın samimi göründüğüne inanıyor musun? ben inanmakta güçlük çekiyorum.
  cenabı hak kuranda müslümanı tarif ederken "onlar müminlere karşı şefkatli kafirlere karşı şiddetlidir" buyuruyor. hocanın bu şiddetini niye zulmu apaçık ortada olan kafirlere karşı göremiyoruz, onu da çok merak ediyorum.
  birakin lan kizi 22.12.2013 01.16
 4. o değil de fettullah hoca 48 saat daha beddua etmeye devam ederse hükümet düşecekmiş.kesin bilgi yayalım!
  keyifadami 22.12.2013 11.08
 5. rte: " dualarınla yaşamadım ki beddualarınla öleyim."
  keyifadami 22.12.2013 16.42

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada olaylar ile ilgili fethullah gülen'in bedduası başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve olaylar ile ilgili fethullah gülen'in bedduası ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. olaylar ile ilgili fethullah gülen'in bedduası başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.