Array ( [action] => home )

öpüşerek erkeği boşaltan kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. büyük roma yangınının bile ateşinin yanında hiç olacağı kadındır. artık nasıl öpüşüyorsa gelsin bana da öğretsin. öpüşerek boşaltıyorsa yatakta neler yapar bu kadın hayal gücünü zorlamak lazım.

  ukdeyi veren: kiralık maktul
  dmnrzv 05.10.2010 18.18
 2. olayı pek de fazla abartmamak lazım erkeğimiz biraya fazla yumulunca mesanesi sidik bağlamış ve kendini tam tuvalete atarken sorhoş bir bayan tarafından öpülmüş. o anda tüm kaslar gevşediği için adam da koyvermiş gitmiş yani boşalmış! *

  (bkz: masallar sanıldığı kadar masum değildir)
  parliament mavisi 05.10.2010 18.23
 3. (bkz: azize)
  burrito 05.10.2010 18.33
 4. (bkz: yerken boşalma)
  voice of the soul 05.10.2010 18.34
 5. o sırada bedeni malum bölgede gezinip ronaldinho vari hareketler sergilemiyorsa eğer yardımcı kadın oyuncudur...
  şayet bu kadın eğer sadece ve sadece öpüşerek erkeğini ejeküle edebiliyorsa, aman allahım o bir insan olamaz... o bir wampirella...o bir yarı insan yarı uzaylı..o o o, o bir profesyonel...o ki, dilini nasıl kullanıyorsa, dudaklarındaki sıcaklık ve ıslaklık hangi derecelerde seyrediyorsa derhal bir yolunu bulup isviçreli bilim adamlarının bıçaklarının altına yatırılmalıdır...
  eğer sonuç olarak her şey normal çıkıyorsa erkeğimizin de derhal haydar dümen hocaya minik bir mektup yazması lazımdır..
  sondaj 05.10.2010 18.36
 6. erkek askerden dönmüşse ya da hayatında ilk kez öpüşüyor falansa öyle pekde yadırganacak durum değildir.
  burda 05.10.2010 18.48
 7. söz konusu kadında da muhtemelen iş vardır lakin sırf öpüşerek boşalan erkek ciddi bir cinsel sorun sahibidir.

  (bkz: daha karpuz keseceğidik)
  edie britt 05.10.2010 19.33
 8. olsa olsa filiz'dir.

  (bkz: filiz sevişelimmi)
  still got the blues 05.10.2010 19.45
 9. sündürülebilmişin en ötesini zorlamak bana kalmışsa şu şekilde bokunu çıkarabilirim sanırım. bu öpüşmeden kasıt muhtemelen iki kişinin dudaklarının birleşmesinden ziyade oral seke dair bir kinaye olsa gerektir. zira öpüşülürken sadece dudakların aksiyonel bir temas halinde olduğu düşünülürse sadece öpüşerek boşalma sağlayabilen bir kadın ya da erkek pek olası görünmemektedir.
  taocu sevişme öğretisine göre boşalma üzerinde tam denetim sağlayabilmiş bir erkek için durumun geciktirilmesi kadar öne alınması da söz konusuysa belki bir açık kapı bırakmak gerekebilir. ama nşa. imkansızdır eğer tam boşalacakkken bir öpüşme patlatıvermiş bulunmamışsa kızımız ya da süpermende de hızlı değilse erkek tarafı.
  kiralik maktul 05.10.2010 19.54
 10. (bkz: abazotti)
  ccnnrr 05.10.2010 20.21

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada öpüşerek erkeği boşaltan kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve öpüşerek erkeği boşaltan kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. öpüşerek erkeği boşaltan kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.