otobüsle kendini tatmin eden kız

 • terbiyesizdir. böyle bir şeyi kırk yıl düşünsem aklıma getiremezdim ancak 2 sene önce karşılaştığım manzara karşısında başka bir tanımlama mümkün değildi.

  bulutlu bir bahar günüydü. yine her zamanki gibi evime gitmek üzere otobüse binmiştim. arkaya doğru ilerleyelim dediler ilerledim. ne kadar uyumlu bir insan olduğumu farkedip kendi kendime sevindim. bu kadar iyi bir insanın yapacağı gibi bacaklarımı kapayıp terbiyeli terbiyeli gidiyordum evime doğru. otobüsün en arka köşesinden hafif bir inleme sesi duydum. bu sesi nerede olsa tanırım, bu o'ydu. hemen oraya ilerleyip yakınlarına gelince durdum. kızın yüzünü dikkatlice inceledim. başta acı çekiyor gibiydi ama belirli aralıklarla gülümsemeye kaçan mimikleri beni bambaşka bir düşünceye itti. bu kız basbaya otobüsle tatmin oluyordu. ineceği durak geldiğinde inmeye mecali kalmamıştı. ona yardım ettim ve onunla birlikte indim. yolda dayanamayıp takip ettim ve onu bir karanlık köşeye çekerek yaptığı şeyin sırrını sordum. kıkırdamaya başladı, sinirlenmiştim. belli etmedim zaten o da hemen ciddileşip bana anlattı:

  -otobüsün titreşimlerinden faydalanıyorum. doğru pozisyonu bulmak kişiden kişiye değişiyor ama ben bacaklarımı açarak erişebiliyorum. hem de tüm bunlar ellerimi kullanmadan oluyor.

  inanamamıştım. bu benim aklıma neden gelmemişti? mutluluk için onca yıllık çabam boşunaydı. bir öğrenci pasosuyla mutluluğa ulaşabilecektim artık. hem de eve giderken sıkılmayacaktım.bu bilgiye çok sevinip kızı ağzından öpüp kaçtım.

  2

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada otobüsle kendini tatmin eden kız başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve otobüsle kendini tatmin eden kız ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. otobüsle kendini tatmin eden kız başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+