Array ( [action] => home )

otobüste fortçuluk yapan yaşlı amcalar

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. yaşlarından utanmaları gereken amcalardır. geçen okul çıkışı otobüse bindik işte eve gidiyoruz, şakadan da birbirimizin götünü elliyoruz arkilerle, neyse sonra bi amca geçti arkama sürtünüp duruyor, lan dedim yanlışlıkla yapıyordur belki ama arkamdaki sertliği hissedince çıldırdım ve arkamı dönüp amcaya yumruğu salladım, moruk yere düşünce çevredeki abiler de beni tartaklamaya başladı, arkiler abilere falan saldırdı sonra şoför otobüsü durdurup bizi aldı karakola götürdü amk, polislere her şeyi anlattım polisler gülmeye başladılar, ailemi aradılar işte babam elinde meşe odunuyla geldi bulsa adamın götüne sokcaktı odunu ama polisler adamı çıkartmadılar ortaya, eve gittik ben ağladım falan annem ballı süt yaptı, bütün sülale taşak geçti amk dede tarafından taciz edilmiş piç diye, rezil olduk ya.
    ergen ahmet 15.11.2010 00.38
  2. bu amcalar öyledir ki otobüsten çıkacam ayağına size bile deydirebilirler dikkat edin aman diyim.
    ciziksidi 15.11.2010 01.42
  3. (bkz: dedeler)
    parliament mavisi 15.11.2010 01.43

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada otobüste fortçuluk yapan yaşlı amcalar başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve otobüste fortçuluk yapan yaşlı amcalar ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. otobüste fortçuluk yapan yaşlı amcalar başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.