Array ( [action] => home )

paris

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. fransa' nın başkentidir.ortasından sen nehri geçer.bir zamanlar sanatın başkenti olarak bilinirdi.şimdilerde ağzına kadar afro-fransız, uzakdoğulu ve mağribliyle dolmuştur, suç oranı yüksektir ve her şey çok pahalıdır.
  gereksiz yazar 25.01.2010 22.12
 2. paran varsa aşk yaşarsın, romantizmi görürsün
  fartas 05.02.2010 00.44
 3. (bkz: louvre müzesi)
  subcomandante marcos 07.02.2010 14.20
 4. güzel , karışık , pahalı avrupa kentidir . aşk maşk diyenler gidip romantizm yapmaya çalışırken cüzdanlarından , çantalarından olabilirler.
  panick 27.02.2010 00.00
 5. hayallerimizi süsleyen, şarbın başkenti olduğunu düşündüğümüz ve bir çoğumuzun ilerde mutlaka gitmeyi düşündüğü masalımsı bir şehir.
  jezabel 27.02.2010 14.46
 6. aşk şehri sanıp gidecek olanların* hayatlarındaki en büyük hayal kırıklığı yaşayacağı şehirdir. gereksiz pahalıdır. her şey turistten para koparmaya yöneliktir. fransız görmek pek mümkün değildir, zira afrikalı istilasına uğramıştır. avrupa'nın en tehlikeli başkentidir. gece dışarıda yalnız dolaşmak risktir. en takdire şayan şeyi avrupa'nın en gelişmiş ikinci metro ağına sahip olmasıdır.(u: o da her istasyonda yatan evsizleri görmezden gelirseniz takdir edebileceğiniz bir şeydir.)
  meloshka 15.04.2010 23.41
 7. vakti zamanında bok gibi kokan bir şehir olduğu için parfüm sanayiinin bu kadar gelişmiş olduğu rivayet edilir.
  brkcmn 15.04.2010 23.43
 8. ne aşkı, ne romantizmi? sakın bunlara inanmayın. saçma sapan bir yerdir. hele kışın hiç çekilmez.

  buz gibi soğuk bir şehirdir.
  francescoli 15.04.2010 23.43
 9. cem uzan'ın türkiyeden kaçıp sefa sürdüğü şehirdir.
  edie britt 15.04.2010 23.44
 10. pahalı ötesi şehir.

  gezmeye görmeye gidenlerin, gittiği gün hemen anında museum pass ve ''paris visite'' kartı alması gerektiği şehir. yoksa fırdöndü gibi ordan oraya gezerken ulaşıma ve müzelere, tarihi yapılara harcadığınız para küçük bir servet olabilir.
  perakedisi 15.04.2010 23.47

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada paris başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve paris ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. paris başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.