güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

peluş hayvanlı ev ayakkabısı

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bugünlerde hayaliyle yanıp tutuştuğum o mükemmel şey. nasıl da güzel olurdu bi tane şuracıkta olsaydı, giyerdim sıcak sıcak. "koyu renk olsun ki kir tutsun" gibi küçük hesaplar yapa yapa bi tane alıcam, hem de güzelinden alıcam.
  cumagunu 24.10.2010 02.25
 2. kış mevsiminin geldiğini pek bi güzel anlatır.
  calypso 24.10.2010 02.27
 3. (bkz: pelüş hayvan)
  available 24.10.2010 02.28
 4. bir hayvanın içine ayak sokmak gibi bir fantazinin ürünüdür tahminimce ve cidden görüntü olarak hoş ama kullanılışı incelenirse bi hayli ilginçtir .
  the_bodyguard 24.10.2010 02.28
 5. ayağıma uygun bulamadım bir türlü... erzurum'daki ayakkabıcılar sözüm size; onları erkekler de giyiyor....
 6. yirtik bir afiste kalan adam'da aslanlısı ve doğal olarak sarı-kırmızısı mevcut.
  bugün giyiyordu; gözüm kaldı. ayağıma olsa indirecektim de benim bebek mezarı ayaklarımla onun geyşa ayakları arasında dağlar kadar fark var. hoş, güzel terlikler bunlar.
  mailbox 24.10.2010 02.30
 7. çocukken kullandığım şey. ayaklarıma sauna etkisi yaptığı için iki günden fazla kullanamadım. noldu annem kaptı tabi.
  odo 24.10.2010 02.44

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada peluş hayvanlı ev ayakkabısı başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve peluş hayvanlı ev ayakkabısı ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. peluş hayvanlı ev ayakkabısı başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · Startatil.com ·blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.