güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

pipisinin ucuna uhu döken velet

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. 3 yaşında fırlama bir yiğene sahipseniz bu olay başınıza gelme ihtimali çok fazladır...
    josip.broz.tito 15.08.2010 01.32
  2. (bkz: evlat olsa sevilmez)
    sucuklu tost 15.08.2010 01.34
  3. uhu'dan sonra gole koşarsa bu skor akıllardan kolay kolay çıkmaz... yani hele japonsa tıbbi müdehalesiz uzun bir müddet hafızalarda taze kalmaya mahkum olacak bi hadisedir.
    monser tarhana 15.08.2010 01.35

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada pipisinin ucuna uhu döken velet başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve pipisinin ucuna uhu döken velet ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. pipisinin ucuna uhu döken velet başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.