güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

roberto mancini

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. manchester city'nin italyan hocası.. a bide eski futbolcu, lazio'da oynardı. iyi bir hoca olmadığına inanıyorum ama italyan moda mafyasının desteğiyle haketmediği yerlerde.
  karayilan 29.11.2010 19.16
 2. galatasarayla ismi anılan teknik direktör.
  eğer gelirse ilginçtir fatih terimden boşalan koltuğa ikinci kez oturmuş olacak.
  2001 yılında da fatih terim fiorentina dan gönderildiğinde yerine mancini göreve getirilmişti.
  birakin lan kizi 29.09.2013 01.00
 3. galatasaray'dan uzak serie a'ya yakın olmasını dilediğim teknik direktördür.
  cartmantr 29.09.2013 01.16
 4. hayırlı olsun.
  absurt votka 29.09.2013 21.37
 5. yarım sezon çalışır, 10 milyon euro bonservisi alır gider.
  ezberbozan 29.09.2013 23.19
 6. şampiyon yapamayacağı için gönderilecek teknik direktör. doğru bi sebep mi ? hayır. doğru bir karar mı ? evet.
  lucille 30.09.2013 00.16
 7. hayırlı olsunlar deniliyor, geldi deniliyor. karısı ikna edilmiş, çocuğu da vefa lisesine yazdırılmış falan. hadi bakalım camiamız adına hayırlı olsun diyorum. asparagas haber gibi de durmuyor zira yardımcısının tugay kerimoğlu olacağı bile gelen haberler içerisinde.
  parliament mavisi 30.09.2013 15.09
 8. hoş gelmiş safalar getirmiş, galatasaray'ımıza ne katacağını bekleyip göreceğiz artık. bir aykut kocaman bir samet aybaba değil ama ne yapalım bir iki günde bu kadarını yapabildi ünal başgan...
  laplace 30.09.2013 21.41
 9. muhtemelen ünal aysal'ın sonunu getirecek olan teknik direktördür. hayır madem bir çılgınlık yaptınız fatih terim'i kovdunuz bari yerine marcelo bielsa yada cesare prandelli gibi bir hoca getirilseydi. roberto mancini her ne kadar bu saydığım hocalardan fazla şampiyonluk yaşamış olsa da onlar kadar iyi bir hoca değil.
  cartmantr 30.09.2013 21.47
 10. bir zamanlar sampdoria ve lazio'nın 10 numarasıydı.

  özellikle sven göran eriksson yönetimindeki ibretlik 1999-2000 sezonu lazio kadrosunun fm/cm tabiriyle amc'si idi. bu kadro alessandro nesta, giuseppe pancaro, giuseppe favalli, nestor sensini, fernando couto, sinisa mihajlovic. juan sebastian veron, pavel nedved, sergio conceicao, matias almeyda, diego pablo simeone dejan stankovic, marcelo salas, simone inzaghi, alen boksic gibi döneminin yıldızlarını barındıran bir kadroydu. sonrasındaki 2000-2001 kadrosu daha bir efsane ama o başka bir konu.

  neyse efendim. galatasarayımıza hayırlı olsun. umarım takım savunma yapmayı öğrenir ve saçma sapan goller yemeyiz. drogba'ya top şişirme taktiğinden de kurtuluruz.
  hunnic raider 30.09.2013 21.49

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada roberto mancini başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve roberto mancini ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. roberto mancini başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.