rüyada ikiz çocuğa hamile kalmak

 • evet arkadaşlar şahsımın enter hasan bir şekilde gördüğü rüyayı burda nakletme gereği duyuyorum siz zati muhterem hanımefendi ve beyfendilere,efendim dün gece rüyamda ikiz çocuk bekleyen karnı burnunda bir baba adayıyım öyle ki son kontrolleri yaptırmak için doktoruma gitmişim ki yanımda beni hamile bırakan hanım da var.bu nasıl rüyadır böyle arkadaş bilinçaltım da ne gibi sapıklıklar var aceba,dün serdar ortaç denyosunun bu kadını doğurtturacağım diye başlayan bir haberini okumuştum sanırım o bilinçaltıma işemiş.

  1
 • yazar adından yola çıkarsak özlemin çok kaliteli bir sıçma eylemi gerçekleştirdiğine dalalet eder.
  ayrıca benzer bilinçaltı uktelerinin diğer saçmalıklarla birleşerek (bkz: serdar ortaç) nasıl bir faciaya dönüştüğünün hüzünlü bir örneğidir..
  bilinçaltı üstü dememeli insan.

  bariz şekilde dip olmayan not: aha memeli dedim.

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada rüyada ikiz çocuğa hamile kalmak başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve rüyada ikiz çocuğa hamile kalmak ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. rüyada ikiz çocuğa hamile kalmak başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+