#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

rüyada kirli tabak çanak görmek

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. irrite eder ve akıllara "ben gey miyim" sorusunu getirir.

    rüyasında istediği kadınla sevişen, istediği mesleği yapan, okulunu başarıyla bitiren ve anlık hazlara yol açan şeyler varken kirli tabak çanak görmek nedir amına koyayım ya. hiç olmadı gördüğüm rüya tamamen anlamsız olsaydı. hatırladığım kadarıyla anlattığımda etrafımdakiler anlam katmaya çalışsaydı ama yok, kirli tabak çanak var. sikeyim tabağını, çanağını, mutfağını.

    ben gey mi oldum acaba lan? gey olmadıysam da annem oldum sanırım. şu an cidden annem olduğuma inandım. kocaya mı kaçsam napsam?
    fenacoreee 24.06.2013 04.03

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada rüyada kirli tabak çanak görmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve rüyada kirli tabak çanak görmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. rüyada kirli tabak çanak görmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.