rüyada sevgilinin öldüğünü görmek

 • normalde duygusuz bir adamımdır ama bu nasıl boktan bir şeymiş aklım almadı. hiç bu kadar içimin sıkıldığını hatırlamıyorum be, hayır bir de yeni görüşmüş falan da değiliz rüyada, uzağımda gayet, cenazesine dahi gidemiyorum bir de ona üzülüyorum, son yaptığı mektup sitem dolu falan, nasıl bir vicdan azabıdır, kıyafetlerine bakıyosun, eşyalarına bakıyorsun, sürekli ağlıyorsun.

  uyandıktan sonrası da feci vallahi.

  tabi şimdi bu entry i okuyan herkes hayır olsun ya öyle deme falan gibi bir şey deyip, bana mesaj atıyor rüyalar tersine çıkar diye.

  1
 • rivayete göre rüyada öldüğü görülen sevgili daha uzun yaşarmış. peh peh.

  can sıkıcıdır. her ne kadar rüyada annenin öldüğünü görmek kadar can sıkmasa da, yine de can sıkıcıdır. aslında, herhangi birinin ölümünü görmek başlı başına üzücü bir şeydir.

 • insanı hayattan soğutacak durumdur.
  sabah kalkıldığında ilk yapılacak şey aramak olacaktır.
  (bkz: aramaya inanmak)

 • olayı kafada değil bilinçaltında bitirmeye delalettir. delalet de neyse. ne. sizi öldürdüğünü görmeniz ise onun artık sizi istemediğini düşünüyorsunuz demektir. eğer bıçakla ölme olayı varsa kadın/erkek cinsel hayatında güçlüdür anlamına gelir. eğer eceliyle ölme durumu varsa o zaman ilişkide sıkılganlık başlayacaktır. hee ola ki domdom kurşunu olayı varsa bu sevgilinin 'ayağında kundura'nın içindeki çorabın beyaz olduğunu 'yarin koşa koşa' gitmemesi gerektiğine delalettir. eğer kalp krizi, şeker koması, tansiyon olayları varsa, bilinçaltında biten olay dediğimiz aslında gerçekten yaşanır. yaşlılık nedeniyle ölen sevgilinin öldüğüne inanamazsın, rüya gibi gelir. romantik oldu burası.

 • kâbusların en korkuncu, boşlukların en büyüğü, karanlıkların en dibidir rüyada sevgilinin öldüğünü görmek. öyle lanet bir o kadar öyle gerçektir ki tüm iliklerde, damarlarda, tek tek hücrelerde hissedilir sevgilinin yokluğu. günlerce hatırlanıp insanı bunalımdan bunalıma sürükler o anlar. evet bir gün sevgilinin sizden önce ölebilme ihtimali vardır. işte tokat niyetine inen bu olay sevgilinin kıymetini daha iyi anlamaya yarar bu yüzden. yokluğunun ne kadar dayanılmaz olduğunu hissetmişsindir çünkü. zamanın durduğunu, her şeyin bir anda bomboş olduğunu görmüşsündür onsuz.

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada rüyada sevgilinin öldüğünü görmek başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve rüyada sevgilinin öldüğünü görmek ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. rüyada sevgilinin öldüğünü görmek başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+