Array ( [action] => home )

saçma sapan tumblr veya blog isimleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. marjinal görünmeye çalışan beyinsiz basrilerin, blog veya tumblr sayfalarına koydukları isimlerdir. mal mısınız oğlüm ?

  arkadakigoz.tumblr.com
  bokumdakiboncuk.tumblr.com
  sikimdenasagiaskmesk.tumblr.com

  bunlar ne oğlüm ? böyle tumblr adresi mi olur.
  mesela adın osman güçlü diyelim. koy işte osmanguclu.tumblr.com. ne kasıyosun yani marjinal olucam diye. katil edersiniz adamı.
  azazil 31.05.2011 16.11

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada saçma sapan tumblr veya blog isimleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve saçma sapan tumblr veya blog isimleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. saçma sapan tumblr veya blog isimleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.