güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

şarap içmeyi ve çıplak gezmeyi medeniyet sanan hakikat garibeleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. hakikat garibeleridirler çünkü aslolanın hakikatine erememişlerdir. bir örnekle açıklayalım. medeniyet mefhumundan anladıkları sadece göt baş açmak ve alkol almaktan ibarettir. halbuki medeniyet ve bilimde gelişmek makinanın ruhuna hakim olmak demektir. eğer ruha hakim olamazsanız makinanın kölesi olursunuz. medeniyet çok farklı bi olgu. ama malesef bizde son 60 senedir basın yayın eliyle medeniyet bu şekilde algılanmıştır. ne kadar çıplaksan o kadar medenisindir falan. biride çıkıp ta dememiştir ki; yahu madem çıplaklık medeniyet ölçüsü amazondaki kabileler dünya devi olmalı, hayvanlarda ikinci sırayı paylaşmalı. akıl lazım beyler akıl. göt baş açmak medeniyetin ilericiliğin sembolü değil olsa olsa cahilliğinizin ve manaya hakim olamamanın getirdiği bocalamanızın saçmalığıdır.
    zamana aykiri dusunceler 10.09.2011 18.00
  2. medeniyet tek dişi kalmış canavar değil miydi? (bunu yazmayı seviyorum, idare edin.)

    ucubedir bu kişiler.

    bence medeniyet kötü sözlük üzerinden misyonerlik yapmak olduğundan götü başı açıp, üstüne üzüm yemek yerine şarap içen bu arkadaşları esefle kınıyorum. müslümanlara tavsiyem gelsinler, güzide sözlüğümüzde yazar olsunlar, biz de medeniyet neymiş öğrenelim.
    berceste 10.09.2011 18.05

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada şarap içmeyi ve çıplak gezmeyi medeniyet sanan hakikat garibeleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve şarap içmeyi ve çıplak gezmeyi medeniyet sanan hakikat garibeleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. şarap içmeyi ve çıplak gezmeyi medeniyet sanan hakikat garibeleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.