#gündem
#bugün
#dünden
Array ( [action] => home )

sevgiliye sürpriz yapma teknikleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. *eczaneye gidip bir şişe, içi toz dolu kapsul al. eczacıya şunu söyle:

  "içlerindeki toz ilacı boşaltacağım. toz ilaçları çöpe atıp kapsülü kullancağım. bu yüzden el terlemesiyle hemen erimeyen bir şey olsun" ilacı alıp eve geliyorsunuz. kapsülleri tek tek dikkatlice açıp içerisindeki toz ilaçları çöpe döküyorsunuz. hepsi bittikten sonra, yuvarlanıp katlandığı zaman bu kapsüllerin içine sığacak ölçüde kağıt parçaları kesin. içlerine tek tek, her biri farklı olan msajlar yazın. yazdığınız mesajlar anlamlı olsun. öyle "seni seviyorum" yazmayın. her şeyin büyüsü yok olur. hepsini bu şekilde hallettikten sonra, ilaç şişesini de güzelce temizleyin, kurutun. kapsülleri içerisine doldurun.
  her defasında sadece 1 tane açmasını isteyin. ama o duramayacak. bir defada 19 tane açan var. ona göre en önemlisi kağıtlarda yazan mesajlar. unutmayın o kağıda "dile benden ne dilersen" yazarsanız, ne dilerse yapmak zorundasınız. bu hediye ona ne kadar bağlı ve sevgi dolu olduğunuzu ispatlayacaktır.
  *karşısında balon patlatıp aklını alın:

  kırmızı bir gül alıp bu gülü balonun içine yerleştirin sonra çiçeğin sapından tutarak balonu şişirin ve pişmiş kelle gibi sırıtarak balonu sevdiceğinize uzatın ' aşkım bunu sana aldım ' deyin. ve tam alırken diğer elinizde sakladığınız iğneyle balonu patlatın.

  gül tüm çıplaklığıyla karşısında belirecek manitanız kendisinden geçecektir.

  deneyin!! belkide oracıkta verir . sonra onun saçından tu ( olm niye duygusal gidemiyorum ben ya)

  *bir tane kinder yumurta alin, yumurtanin etrafini kaplayan cikolatayi maket bicagiyla kesin, icindeki plastik kaptaki oyuncagi cikarin, icine sigabilecek yuzuk olur, kolye olur, kupe olur, ne bulabiliyorsaniz artik hediyeyi koyun, nasil kullanilacagini aciklayan bir sema cizerek kabin icine koyun, cikolatayi ustune kapayin, acilmamis gibi sarin tekrardan. kiza verince, hadi ac da beraber yapalim diyin ki, siz arkanizi donunce cope filan atmasin.
  *gül yapraklarını arabanın güneşliğine koyup sonra da tatlım ruhsatı verir misin diye sorarak gül yapraklarının üstüne dökülmesini sağlamak.
  galip 09.09.2011 23.32
 2. (bkz: lak diye çıkarıp göstermek)
  urukagina 09.09.2011 23.55
 3. (bkz: ona küçük sürprizler yap)
  neandertal adami 09.09.2011 23.58
 4. (bkz: ona küçük süprizler fırlatın)
  sucukekmek 10.09.2011 00.05
 5. balon patlatmak ile ilgili olanına denk gelirsem beni hüngür hüngür ağlatacak tekniklerdir. gözyaşlarımı sildikten sonra ilk işim de boynuna atlayıp, sıkmak olabilir. öldüresiye darbeler de vurabilirim. balon fobisi diye bir şey var. okudukça tüylerim diken diken oldu. bu tekniklerin uygulanması için sevgilinin yeterince tanınması gerekir.
  anonim cirkef 10.09.2011 00.07
 6. birden fermuarı açmak. daha güzel sürpriz yok. ciddiyim.
  aegnor vardamir 10.09.2011 01.13
 7. (bkz: osurmak)
  kenefci 10.09.2011 01.26
 8. (bkz: pizza kutusundan penis çıkması)
  still got the blues 10.09.2011 01.30
 9. beklediği anda sürpriz yapmamak en büyük sürpriz olur kadınlar için.
  ankhises 10.09.2011 01.31
 10. onunla gecirdigin her güzel günü bir deftere yazıp romantik bir günde vermek
  papatya 31.01.2012 17.13

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada sevgiliye sürpriz yapma teknikleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve sevgiliye sürpriz yapma teknikleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. sevgiliye sürpriz yapma teknikleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.