Array ( [action] => home )

şeytanı döven adamın ibretlik sonu

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. mustafa özşimşekler'in caprice gold palace otelindeki sohbetinde geçen hikaye ;

  adam şeytana tokat atıyor sonra laylalara, reynalara, hoppalara alemlere gidiyor. auauauau kısaca izlerken gülmekten gözümden yaş geldi.


  izle
  kediyimkedi 14.07.2012 13.52 ~ 13.54
 2. şeytanın türkçe konuştuğu, şeytanı gören müslümanın daha sonradan reina'larda dağıttığı bir garip hikayedir. güldürür.
  syrio forel 14.07.2012 14.13
 3. verilmek istenilen mesajı seyircinin daha iyi anlaması için öykü şeklinde anlatılan hikaye. tabi bazıları bunu gerçek zannediyor. onlara dokunmayın ve kızmayın.
  debraj sahai 14.07.2012 14.15
 4. "şeytana pandik atan adamın ibretlik hikayesi" ile seri devam edecektir.asmalı mescite de teravih namazı kılmaya gider bunlar.
  user 14.07.2012 14.57

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada şeytanı döven adamın ibretlik sonu başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve şeytanı döven adamın ibretlik sonu ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. şeytanı döven adamın ibretlik sonu başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.