güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

sınav gecesi uyumamak için denenen yöntemler

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. işe yaramayan yöntemlerdir. birçok şey denenir,arka arkaya kahve içilir ama o uyku hali bir türlü gitmez ve o kafayla ne kadar ders çalışmak istense de becerilemez. sonunda off yeter arkadaş çalışmıyorum denip,güzel güzel uyunur.
    at avrat braveheart 15.10.2010 22.50
  2. rivayet odur ki kola ve kahve uykusuzluk yapar ama ben öyle bir bünyedeyim ki enerji içeceğiyle uyurum.
    turuncu_siyah 15.10.2010 22.50
  3. (bkz: hostes kahvesi)
    edie britt 15.10.2010 22.51

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada sınav gecesi uyumamak için denenen yöntemler başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve sınav gecesi uyumamak için denenen yöntemler ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. sınav gecesi uyumamak için denenen yöntemler başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.