güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

sözlük yazarlarının enteresan sevişme anıları

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. sadece sözlük yzarlarını ilgilendiren anılardır.
    geçen sene asistanla arabada sevişmiştim benim için en ilginci budur. asıl ilginç olan geçen sene hiçbir dersten kalmayışım.
    kizkulesiylecikanadam 07.07.2011 22.51

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada sözlük yazarlarının enteresan sevişme anıları başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve sözlük yazarlarının enteresan sevişme anıları ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. sözlük yazarlarının enteresan sevişme anıları başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.