Array ( [action] => home )

spartacus izleyip evde çıplak gezen kız arkadaş

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. çok abaza bir kız arkadaştır. sevgilisini çok üzer.
  biyigiterlemisadamim 26.06.2011 22.33
 2. tehlikeli kişidir.
  mavimaymun 26.06.2011 22.43
 3. olsa da birlikte izlesek denilen kız arkadaştır.
  bertunum 26.06.2011 22.44
 4. (bkz: konulu porno)
  freefull 26.06.2011 22.50
 5. evde çıplak geziyorsa sevgilisini neden üzdüğünü anlamadığım kızdır.
  daha ne istiyon amk derler adama.
 6. televizyonun tü kaka etkileri bunlar. kurtlar vadisi izleyip elinde tesbih ağzında ölüm dediğin nedir gülüm gibi repliklerle tribe giren tiple aynı kefededir.
  bratdiet 26.06.2011 22.51
 7. sevgilisinden spartacus fiziği beklemediği sürece on numara kız arkadaştır.
  cartmantr 26.06.2011 22.55
 8. adamı öldrebilir.
  kadehiylekonusanadam 26.06.2011 23.29

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada spartacus izleyip evde çıplak gezen kız arkadaş başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve spartacus izleyip evde çıplak gezen kız arkadaş ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. spartacus izleyip evde çıplak gezen kız arkadaş başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler: Petek Temizliği · Yabancılar için Sağlık Sigortası · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları TamSEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.