sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması

 • ağzı kokan fakir yazarların desteksiz salladığı, "danışman maaşı başbakanın maaşından fazla olur mu acaba yaae?" diye sormaya tenezzül etmeden bir taraflarından uydurduğu saçma salak önerme.

 • helal. başbakana "he babacım, haklısınız babacım" demek için bu kadar yüksek maaş mı alıyomuş? biz de niye yok? anne benim babam niye başbakan değil?

 • daha önce(mart 2012) başbakanlık etik kurulu tarafından başbakanın bir danışmanının brüt 22.100 euro maaş aldığı tespit edilmiştir. bu yüzden çok da desteksiz olmayan bir iddiadır. saçma salak bir şey varsa da bu durumun ta kendisidir.

 • danışmanımız , ingilizcesi "vanmünüt" olan başbakanımıza tercüme konusunda danışmanlık yapmakta fakat aldığı engin eğitimden dolayı başbakanlık ünvanını ingilizceye president diye çevirmektedir. hayır baban "president" ise sümeyyye hanım sayın gül ne oluyor emanetçi"trustee" mi? neticede az almaktadır 1 binlik daha versinler de rize'nin plakası olsun.

  2
 • yarı parasına aynı mesleğe talip olduğum olaydır. dörtte biri de olur.
  tamam beşte bir olsun...

  1
 • babasından yaklaşık bir on kat fazla maaş almasıdır.(başbakanın maaşı ne kadar bilmiyorum ama)

  şimdi bu hanım hanımcık kızımız ne halt ediyor da bu kadar maaş alıyor? eğer türkiye'de danışmanlık maaşı bu kadarsa ve akp ülkeyi yönetmeye başladığından beri elini sallasan danışmana değdiğine göre ülke olarak fazla sürmeden bataçağımızın resmidir.

  ulan maden ocaklarında insanlar 800 lira kazanmak ve evlerine bir kuru ekmek götürmek için canlarından olıyor, bu vatan hainleri oturdukları yerden 52 bin lira maaş alıyor. lan 52 bin lira ne lan yuh artık, oldu olacak memleketin tapusunu verelim malum hanım kızımız danışmanlık yaparken çok yoruluyordur.

  ben çoğu zaman işçilerle veya memurlarla devlet karşı karşıya geldiğinde tabiatım gereği (devletçi gelenek) tam olarak devletin tarafı olmasam da yine de özellikle şiddet konularında devletten taraf olurum ama eğer bu haber doğruysa sonuna kadar işçilerin ve memurların yanındayım, isyan ederlerse de önde giden grupta olacağım. böyle bir terbiyesizlik olamaz, garibanın hakkını sabi sübyana yediriyorlar resmen.

  1
 • terbiyesizliktir kısaca. 52 bin lira diye maaş mı olur amk? kesin loto çıkmıştır yıllık faizi falandır amk.

 • doğal olandır. bunlara alışmamış insanların şaşırması aslında ilgi çekici olan.

  -beyazı mı giyeyim maviyi mi kızım?
  +mavi giy baba.
  - tamam o zaman. al sana 52 bin lira.

  4
 • az bile amk. hatun ülke meselelerini çözüyor belki ne biliyoruz babasının giyeceği gömleğe karar vermek çok önemli bir mesele olabilir ve biz bunun farkında olmayabiliriz. amk 52 bin maaş ne lan.

 • sevgili halkım, dua et ki kıçındaki donu almamışlar. sen değil misin yıllarca 'çalsın, yeter ki iş de yapsın.' diyen? al sana ananın amı! 52 bin lira az bile. daha fazlasını duysan ufacık aklını yitirirdin herhalde!

 • (bkz: ayakta sikiyorlar haberimiz yok)

  (bkz: uyan halkım uyan)

  bizde doğalgaza, akaryakıta neden bu kadar zam yapılıyor diye boş yere merak ediyoruz. vergilerimiz danışmanlığı kendinden menkul bir kızcağıza gidiyormuş haberimiz yokmuş. 52 bin tl danışman maaşımı olur len. sanki şirket ceosu amk.

 • kaynağı belli olmayan haber.
  bence bunda akp nin parmağı var.önce yalan bir haber atıyorlar ortaya.bütün heyecanlı genç muhalifler sazan gibi atlıyor, saydırıyorlar hükümete.sonra gerçek ortaya çıkıyor.sonuç iftiraya uğrayan ve bu yüzden mağdur edebiyatı yapabilen bir akp ve de gazı alınmış muhalifler.

  yani kaynağı belli olmayan haberlere yorum yapmadan önce düşünmek lazım.

  1
 • mümkün olmayandır. işte izmirli, kemalist, laik ve fildişi kulelerden aşağıya tüküren beyaz türklerin sazanlıkları sonucu ortaya çıkan iddialar bütünü.

  1

  bizi takip edin

  kötü sözlük © 2010 - 2015 (zaman nasıl geçiyor)

  bu sayfada sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır. kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

  bir takım şeyler: iletisim / şikayet / reklam - S.S.S. - istatistikler - facebook - twitter - google+