Array ( [action] => home )

sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ağzı kokan fakir yazarların desteksiz salladığı, "danışman maaşı başbakanın maaşından fazla olur mu acaba yaae?" diye sormaya tenezzül etmeden bir taraflarından uydurduğu saçma salak önerme.
  taediumvitae 10.01.2013 12.43
 2. helal. başbakana "he babacım, haklısınız babacım" demek için bu kadar yüksek maaş mı alıyomuş? biz de niye yok? anne benim babam niye başbakan değil?
  evrgldbyka 10.01.2013 12.43
 3. daha önce(mart 2012) başbakanlık etik kurulu tarafından başbakanın bir danışmanının brüt 22.100 euro maaş aldığı tespit edilmiştir. bu yüzden çok da desteksiz olmayan bir iddiadır. saçma salak bir şey varsa da bu durumun ta kendisidir.
  jackofalltrades 10.01.2013 12.55
 4. danışmanımız , ingilizcesi "vanmünüt" olan başbakanımıza tercüme konusunda danışmanlık yapmakta fakat aldığı engin eğitimden dolayı başbakanlık ünvanını ingilizceye president diye çevirmektedir. hayır baban "president" ise sümeyyye hanım sayın gül ne oluyor emanetçi"trustee" mi? neticede az almaktadır 1 binlik daha versinler de rize'nin plakası olsun.
  user 10.01.2013 12.59 ~ 13.04
 5. yarı parasına aynı mesleğe talip olduğum olaydır. dörtte biri de olur.
  tamam beşte bir olsun...
  legolas_ws 10.01.2013 13.29
 6. izlediği muhteşem yüzyıl dizisinden etkilenmiş olabilir.

  (bkz: kanuninin devlet işlerini kızına danışması)
  planetearth 10.01.2013 13.34 ~ 13.34
 7. babasından yaklaşık bir on kat fazla maaş almasıdır.(başbakanın maaşı ne kadar bilmiyorum ama)

  şimdi bu hanım hanımcık kızımız ne halt ediyor da bu kadar maaş alıyor? eğer türkiye'de danışmanlık maaşı bu kadarsa ve akp ülkeyi yönetmeye başladığından beri elini sallasan danışmana değdiğine göre ülke olarak fazla sürmeden bataçağımızın resmidir.

  ulan maden ocaklarında insanlar 800 lira kazanmak ve evlerine bir kuru ekmek götürmek için canlarından olıyor, bu vatan hainleri oturdukları yerden 52 bin lira maaş alıyor. lan 52 bin lira ne lan yuh artık, oldu olacak memleketin tapusunu verelim malum hanım kızımız danışmanlık yaparken çok yoruluyordur.

  ben çoğu zaman işçilerle veya memurlarla devlet karşı karşıya geldiğinde tabiatım gereği (devletçi gelenek) tam olarak devletin tarafı olmasam da yine de özellikle şiddet konularında devletten taraf olurum ama eğer bu haber doğruysa sonuna kadar işçilerin ve memurların yanındayım, isyan ederlerse de önde giden grupta olacağım. böyle bir terbiyesizlik olamaz, garibanın hakkını sabi sübyana yediriyorlar resmen.
  keskin nisanci 13.01.2013 01.57
 8. terbiyesizliktir kısaca. 52 bin lira diye maaş mı olur amk? kesin loto çıkmıştır yıllık faizi falandır amk.
  katil 13.01.2013 02.17
 9. doğal olandır. bunlara alışmamış insanların şaşırması aslında ilgi çekici olan.

  -beyazı mı giyeyim maviyi mi kızım?
  +mavi giy baba.
  - tamam o zaman. al sana 52 bin lira.
  hayyam 13.01.2013 02.18
 10. az bile amk. hatun ülke meselelerini çözüyor belki ne biliyoruz babasının giyeceği gömleğe karar vermek çok önemli bir mesele olabilir ve biz bunun farkında olmayabiliriz. amk 52 bin maaş ne lan.
  disconnectuserectus 13.01.2013 02.45

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. sümeyye erdoğan'ın 52 bin lira maaş alması başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.