güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

swatch yüzük

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. ünlü saat markası swatch'ın 2 sene önce piyasaya sürdüğü yüzüklerdir. yüzük üzerinde tarih ayarlanabiliyor olmasından ötürü bir çok çift tarafından nişan yüzüğü olarak rağbet görmüştür. siyah ve gri olmak üzere 2 çeşidi vardır.
  fresa 14.12.2010 00.46
 2. 2 sene önce yamulmuyorsam 99 tl den satışa çıkarılmış, zibil gibi trend olup göz zevkimizin içine sıçmıştır.
  chicqo 22.03.2011 20.58
 3. sadece tarih ayarlanabilir yüzüğü yoktur swatch'ın.. deri-gümüş model yüzüğü çok şık olmasına rağmen, çok meydan malı olmamış ve hala sevilerek kullanılmaktadır.
  pic 16f8xx 22.03.2011 21.02
 4. tarih ayarlamalı olanını 16-17 yaşındaki sevgililerin çoğunun parmağında görmek mümkün.ilk çıktığında sevmiştim şimdilerde nefret ettirdiler.
  taklitlerinin çok ucuz olması tercih edilmesinde en önemli sebep tabi.

  (bkz: sözlü olmak)
  sacinda papatya olan kadin 15.06.2011 03.42

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada swatch yüzük başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve swatch yüzük ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. swatch yüzük başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.