Array ( [action] => home )

taharet musluğundan sıcak su akan tuvalet

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. içine girdiğimiz soğuk kış günlerinde hayalini kurduğum tuvalet biçimidir
  not:benim evde olmayandır
  1gotlukyeracin 27.11.2012 00.29
 2. avrupa'da değildir.
  philosophical suicide 27.11.2012 00.48
 3. insanda, işini bitirmiş olsa bile suyu açıp dakikalarca o şekilde oturmasını istemesine sebep olabilecek tuvalettir.
  tonyukuk 27.11.2012 00.48
 4. bir yanda elinin öbür yanda kıçının donmadığı bir tuvalettir.
  pobeda 27.11.2012 18.06 ~ 18.51
 5. termal tesise ait kaplıcadır.

  amk ne olcağdı başka
  kediyimkedi 27.11.2012 18.09

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada taharet musluğundan sıcak su akan tuvalet başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve taharet musluğundan sıcak su akan tuvalet ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. taharet musluğundan sıcak su akan tuvalet başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.