• 0

  başlık

 • 419

  entry

 • 0

  geçen ay

 • 2

  bu ay

 • 0

  dün

 • 2

  bugün

pejmurde

3. nesil yazar

gay. yeterli sanırım.son 20 entry

 • gitse yine iyi bide üstüne kaybolup unuttu.

  1
 • tatlı hatun kişisi
  sevin onu.

 • ekşi sözlük için bol bol kullandığım cümledir kendileri.

 • eşek hoşaftan ne anlar sözünü tamamen çürüten bir durumu ifade eder.

 • başkasının şeyi dışındaki her şey
  zira şiddetli kıskançlık krizleri ile sonuçlanabilir.

  3
 • anladım sonu yok yalnızlığın şarkısını dinlediğim günden beri umutsuz bir vaka olduğumu anladığım kısır döngüdür kendiler.

 • artık bana kafayı yedirten durumdur.
  bir insan her şeyi yapmasına rağmen saçı dökülebilir mi?Arkadaşlar eğer cevabınız sizin de evetse beni anlama yolunda ilk adımı atmış olacaksınız. Ki büyük ihtimal erkekler bu sorunla karşılaştığı anda ne yapacağını ilk anda şaşırıyor ve ne yapabilirse yapmaya çalışıyor.
  bu sıkıntı ile karşılaşan erkeklerimizin ilk yaptığı şey hemen şampuan değiştirmek evet yanlış duymadınız şampuan değiştirmek. o markalar bir değişir o marketlere bir gidilir o reyonlar bir gezilir ne kullanıyorsa o markadan bir kaçılır hemen sonra da sırasıyla-bir zamanlar benim de yaptığım gibi- bütün şampuanlar bir denenir. bakılır görülür ki saç dökülmesinde sadece olsa olsa minik bir artış ya da azalış var. bu sefer daha bir bilinçli yaklaşmaya kalkar yurdum erkeğimiz bu sefer de saç dökülmesi için özel satılan market ürünlerine yönelir. alır kullanır da kullanır bir zaman sonra kullanmanın faydasız kaldığını görünce-zira bu benim saçlarımı daha çok dökmüştü o dönem ve daha da kurutmuştu- neyse bu da çare olmaz. olmadı. olmuyor arkadaşlar.
  ikinci bölümde size eczanevi ilaçların türevlerinden diye başlıyormuşum. sadece bir marka kaldı kullanmadığım saç dökülmesi için inşallah onu da en yakın zamanda kullanmayı planlıyorum. bakalım. onun dışında ne varsa kullandım. ama faydası yok bunların yahu sanki saç tellerim benden kurtulup bağımsızlığını ilan etmek için adeta yarışıyor.
  arkadaşlar üçüncü bölüme geçtik.bu sezon ilk bölümde de size aktar maceralarından bahsetmek istiyorum. kuş bokundan tutunda yılan yağına kadar ne varsa sürmeyi düşünebilirsiniz burada çünkü burası gerçekten kel kalmaya ramak kalmış bir insanın geleceği son duraktır. anlarım halinize de üzülürüm ama benimkine üzülmediler ya. neyse ilk başta badem yağı ile başlarsınız olaya büyükler anne babalar ya da evde kalmış halalar burada devreye girerek yavrum bak al badem yağı sür iyi gelir ben küçükkene kirpiklerim kaşlarım yoktu diyerek kanınıza girer ama ne fayda ne sürersen sür gerekirse kendi vücut yağı-arkadaşlar gülmeyin insan çaresiz kalınca bir hafta saçını yıkamayarak doğal yağı iyi geliyormuş bide bunu deneyim, ondan banyo yapmadım saçlarım biryantinli değil hayır gibi durumlarla karşılaşırsınız.
  evet şu an kel değilim merak etmeyin hala bir miktar saçım ve hala biraz umudum var benim
  genetik olduğunu düşünüyorum bir de beslenme neredeyse bir ahmet maranki kadar doğal beslensem de hala saç kaybediyorum.
  genetik dedim ya genetik üstüme gelmeyin..

  2
 • öncelikle hala bunu araştıran kızımız ya hala makyajdan bihaberdir ya çirkindir ya da çok ufaktır.
  araştırıyorsa yüksek bir ihtimalle kesin çirkindir çünkü güzel bir kız eyeliner a ihtiyaç duymaz hatta neymiş ne değilmiş diye merak dahi etmez ve güzel kızlar eyeliner ı çirkin sürse bile hala güzel kalmayı başarabilenlerdir.

  1
 • yakında tez zamanda yapacağım eylemdir.
  bir eşçılnsel olarak hiçbir zaman yapamadığım ve bir ömür da yapmayı istediğim en güzel eylem bir gün türkiyede o özgürlük olur mu ? ya da özgürlük olunca ben çoktan mezarda mı olurum ya da yapacak takatim mi kalmaz o yaşta bilmiyorum. tek bildiğim çevremde yapmayın şunu. evet yapmayın bir gün dayanamayıp tüm içimin çemkirişini o dudaklarınızın ortasına dökersem şaşırmayın.
  yeter be!

 • herkesin babası olmak zorunda değildir var olmayan babasını özler ya da baba diye nitelendirdiği kim varsa onu, babası olan gidip sarılmaz fotoğrafını paylaşır ve kıymetini bilmez sarılmaz öpmez babayı sadece bir bankamatik kartı olarak görür, ve babası hayatta olup da varlığından haberdar olmayanlara ne demeli böylelerinde de baba oğlu özler oğul babayı özler bu paradoks ömür boyu sürer gider günün birinde ya karşılaşırlar ya da ömür boyu birbirlerinden hiç haberleri olmaz olduğu gün de ya kıymetini bilemezler ya da çok iyi bilirler hasretini giderirler onca yılın bilemem, bir de babası babalık yapmayıp da hayatının geri kalanında kim varsa onu babası bilen baba kavramı yerine onu buraya sokmuş kimseler vardır ki bu insanlar böyle özel ve güzel bir günde oturup sözlük doldurmaya çalışırlar..
  dedirten gün

  1
 • şu aralar sevgili olmamasına rağmen ruhumca en çok dinlenen şarkıdır.
  ceceli abimiz de o şeker sesiyle nasıl da güzel söylemiş.
  şeker yapışmış sanki diline.

 • şu aralarda en çok yapmak ve yaşamak istediğim şeydir kendileri.
  zira eşcinsel olmam sebebiyle evlenmemi geçtim çocuk olayım aşırı sıkıntılı e malum yaş itibari ile de gitgide biyolojik saatim ilerlemekte. keşke bir an önce şu hakkı dünyada yaysalar gerçi yaysalar bile bize gelmesi bi 2229 falanı bulur gelse bile toplum baskısı falan bi 100 yıl da öyle ekle yine ben çocuk sahibi olamam.
  marsa falan mı taşınsam acaba..

 • aldatılmak. evet bakın aldatmak demiyorum aldatılmak zira bir erkeği en küçük düşüren şeylerden birisi. sanki böyle bir sıfatsız yapıyor onu. erkek aldatılması kötü a dostlar kötü.

 • bir trilyar insanın yaşadığı şu dünyada hem gay olup hem de yalnız olmayı başarabildiğim andır.

  1
 • hayırdır bilader bir problem mi var dedirtir
  bana gelmedi öyle bir mesaj.
  ulaşsa hepsiyle sohbeti kurar kanka olurdum.
  zira şu ara çok ihtiyacım var hemcinslerime...


... tümü ...

bizi takip edin