Array ( [action] => home )

ünlü yumuşaması

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. bülent ersoy hepimizin bildiği,bide yılmaz morgül.bunlar hep yumusayan ünlüler,edebiyat sınavında 50 puanlık soru çıkıyor bu konudan çok çalışmak gerek.
  pan 20.05.2010 13.55
 2. (bkz: fatih ürek)
  bilinen son nick 20.05.2010 14.03
 3. ünlünün yanına "-yor" hecesi gelince ünlü yumuşar.
  gel-e-yor
  geliyor
  robabeh jaan 20.05.2010 14.03
 4. ne fatih ürek ne kuşum aydın ne başkası. varsa yoksa azis !!!
  putka 02.02.2011 19.55
 5. (bkz: yumuşayanların ünlü olması)*
  dizirtininbirarkadasi 28.05.2012 12.57
 6. (bkz: bülent ersoyun cinsiyet değiştirmesi)
  muzlumilkshake 28.05.2012 13.08

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada ünlü yumuşaması başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve ünlü yumuşaması ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. ünlü yumuşaması başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.