uyku kaçırma teknikleri

 • uykuyu uzak tutmaya yönelik tekniklerdir. malum final döneminde öğrencilerin çoğu gece çalışmak için uyumaz ya da final zamanı nette takılıp ders çalışmamak orgazmdan zevkli anlar yaşattığı için uykuyu tercih etmez. işte bunun için değişik teknikler var, uykumuzu siktir etmek için hemen bakıyoruz;

  - kahve + kola karışımı: dinç tutan formüldür. ancak tadı afedersiniz ama bok gibidir. aşırı kafein yüklemesi ile uykunuzu sizden bayağı bir uzak tutabilir. bardağa koyarken dikkat edin köpürüyor, ayrıca dileyen ayrı ayrı içebilir. midesi hassas olan bünyelerin uzak durması gereken karışımdır, sonra midemin amına koydun demeyin bana.

  - redbull: en bilinen yöntemdir. bir redbull sizi ayakta tutar, iki redbull zıplatır, üç redbull afedersiniz ama amınıza koyar. iki taneden fazlası zararlıdır bir günde. bu sebeple bir tane yeterlidir.

  - su tabancası yöntemi: bu yöntem için su tabancanız olması gerekir. su haznesine soğuk suyu koyuyorsunuz ve uykunuz geldikçe 'neden geldin ulan' diyerekten kendinize büyük bir hışım ile sıkıyorsunuz, uzun zaman rahatsız etmiyor sizi.

  - eller havaya yöntemi: bu yöntemde ise ankara oyun havaları eşliğinde bir iki oynayın, sesi fazla açmayın, kesinlikle etkisi vardır uykuyu kaçırmada ancak kısa sürelidir.

  - buz değdirme yöntemi: buzdolabından buzları alıyorsununuz, küçük bir poşete koyup ağzını bağlıyorsunuz ve bunu uykunuz geldikçe gözünüze, bacağınıza ve en etkili olarak göbeğinize değdiriyorsunuz ve uyku koşar adımlarla kaçıyor şahitlerim var.

  - düşünerek kaçırma yöntemi: okulunuzu,derslerinizi,notlarınızı falan düşünüyorsunuz. umutsuzluk havası uykunuzu kaçırıyor. ha eğer notlarınız iyiyse siktirin gidin uyuyun adamın asabını bozmayın!

  - mevzu yöntemi: netten bir eleman bulup tartışıyorsunuz,sövüyorsunuz.. bırakın laf koysun yediğiniz lafın altında ezilin ki bunu düşünüp uykunuz kaçsın. narsist pezevenkler ise karşıdakini ezsin ve nasıl ezdiğini düşünerek orgazmdan zevkli anlar yaşasın.

  bomba yöntem ise;

  - resimlere bakma: yılmaz morgül, bülent ersoy, ajdar resimlerine bakın, direkt kaçıyor. örnek verelim;

  görsel

  bakıp da uyuyan psikoloğa gitsin, beni de engellesin. *

  - müzik dinleme yöntemi: müzik dediysek müzik dünyasında isim yapmış dünya starlarını playlist'e alıp sabaha kadar hafiften dinlemektir. nihat doğan, ajdar, cansever gibi.


  evet şimdilik bu kadar. ha bu arada çok özel not;

  - şimdi yatayım sabah erken kalkar çalışırım diyenin ağzını kırarım, kulağına bağırırım. o işi geçin kalkamıyoruz oğlum işte, kendinizi kandırmayın amk.

 • yüzünüzü yıkayın.

  dans edin.

  ders kitaplarından uzak durun.

  rahat yerlere oturmayın.

  sözlükte takılın.

  çay,kahve için.

  msn'de takılın.

  notlarınızın vasatlığını düşünün.

  ay sonu nasılş gelecek hesabı yapın.

  dışarı çıkın.

 • yüz yıkamak ve kahve içmek en iyi olanıdır. sakın banyo yapmayın ters teper.

 • yüzünüzü soğuk suyla yıkayın, kısa kollu ile bakona çıkın.
  çok etkili. tabi bu kış için gecerli.

  1
 • -şekersiz sakız çiğnemek.
  -elma yemek.

 • bir bardak cola cola'nın içine bir mama kaşığı, sade kahve dökülür ve içilir, ve uyku giderilir...

 • açık kalmış perdeden içeri sızan güneş ışığı. hele mevsim yazsa.

 • elflerin cücelere yaptıklarını düşünmek.uykum kaçıyor.dertleniyorum.insanların bütün bunları görmezden gelmesi beni deli ediyor.haykırmak istiyorum. cüce soykırımı tanınsın! diye.ama yinede cücelerin soykırıma uğradığı gerçeği değişmiyor.

  1
 • flört etmek insan hayatına adrenalin deposu olduğu gibi maalesef en güzel uykuların da katilidir.

  mesaj beklemek en önemlilerinden. sevgilinize "faruk ayrılmak istiyorum ben." yazıp bu gece deneyin isterseniz. daha akılda kalıcı olur.

  tam yatağa girdikten sonra sosyal medyaya bakıp "ulan şimdi ne biçim eğleniyorlardır be" diye içlenmek kişiden kişiye göre değişir. çünkü bireyler bu can sıkkınlığıyla kalkıp sigara içenler, çıkıp mekana gidenler ve dönüp kıçını uyuyanlar olarak üçe ayrılır.

  kına gecesi sonrası olmak yine can alıcı nokta. yorgunluktan ölseniz de o yatakta bir sağa bir sola dönüp "hap koydum hap koydum" dememek mümkün değil.

  dedikodu yapmak yine çok mühim. benim tercihim bastığı yere 3 defa basıp 2 cm ilerledikten sonra tekrar aynı yerde 3 adım atan kayseri şiveli çocukla dünyalar güzeli sevgilisi. (kız onun yanında öyle görünüyor da olabilir.)

  başka aklıma geldikçe yazarım ya. uyuyun biraz da.

  2
 • tv izlerken yerime yatayım dusuncesiyle o koltuktan kalmak ;)

 • konuşmamanız gereken kişilerle konuların cazibesine kapılıp uzun uzun sohbet etmek.

 • Tabii ki elma yagi.-kesin bilgi-

 • Nar ekşisi .. test edip onaylandı deneyin. Hakiki olursa daaa iyi tabi

  1
 • Telefonun parlaklığını artırmak gözüne gözüne sokmak ya da sevgilisiyle yapmak istemeyeceği şeylerin sürekli aklına gelip sabaha kadar vicdan yapması

  1

  bizi takip edin