güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

uyku kaçırma teknikleri

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. uykuyu uzak tutmaya yönelik tekniklerdir. malum final döneminde öğrencilerin çoğu gece çalışmak için uyumaz ya da final zamanı nette takılıp ders çalışmamak orgazmdan zevkli anlar yaşattığı için uykuyu tercih etmez. işte bunun için değişik teknikler var, uykumuzu siktir etmek için hemen bakıyoruz;

  -kahve + kola karışımı : dinç tutan formüldür. ancak tadı afedersiniz ama bok gibidir. aşırı kafein yüklemesi ile uykunuzu sizden bayağı bir uzak tutabilir. bardağa koyarken dikkat edin köpürüyor, ayrıca dileyen ayrı ayrı içebilir. midesi hassas olan bünyelerin uzak durması gereken karışımdır, sonra midemin amına koydun demeyin bana.

  -redbull : en bilinen yöntemdir. bir redbull sizi ayakta tutar, iki redbull zıplatır, üç redbull afedersiniz ama amınıza koyar. iki taneden fazlası zararlıdır bir günde. bu sebeple bir tane yeterlidir.

  -su tabancası yöntemi : bu yöntem için su tabancanız olması gerekir. su haznesine soğuk suyu koyuyorsunuz ve uykunuz geldikçe 'neden geldin ulan' diyerekten kendinize büyük bir hışım ile sıkıyorsunuz, uzun zaman rahatsız etmiyor sizi.

  -eller havaya yöntemi : bu yöntemde ise ankara oyun havaları eşliğinde bir iki oynayın, sesi fazla açmayın, kesinlikle etkisi vardır uykuyu kaçırmada ancak kısa sürelidir.

  -buz değdirme yöntemi : buzdolabından buzları alıyorsununuz, küçük bir poşete koyup ağzını bağlıyorsunuz ve bunu uykunuz geldikçe gözünüze, bacağınıza ve en etkili olarak göbeğinize değdiriyorsunuz ve uyku koşar adımlarla kaçıyor şahitlerim var.

  -düşünerek kaçırma yöntemi : okulunuzu,derslerinizi,notlarınızı falan düşünüyorsunuz. umutsuzluk havası uykunuzu kaçırıyor. ha eğer notlarınız iyiyse siktirin gidin uyuyun adamın asabını bozmayın!

  -mevzu yöntemi : netten bir eleman bulup tartışıyorsunuz,sövüyorsunuz.. bırakın laf koysun yediğiniz lafın altında ezilin ki bunu düşünüp uykunuz kaçsın. narsist pezevenkler ise karşıdakini ezsin ve nasıl ezdiğini düşünerek orgazmdan zevkli anlar yaşasın.

  bomba yöntem ise;

  -resimlere bakma : yılmaz morgül, bülent ersoy, ajdar resimlerine bakın, direkt kaçıyor. örnek verelim;

  görsel

  bakıp da uyuyan psikoloğa gitsin, beni de engellesin. *

  -müzik dinleme yöntemi : müzik dediysek müzik dünyasında isim yapmış dünya starlarını playlist'e alıp sabaha kadar hafiften dinlemektir. nihat doğan, ajdar, cansever gibi.


  evet şimdilik bu kadar. ha bu arada çok özel not;

  -şimdi yatayım sabah erken kalkar çalışırım diyenin ağzını kırarım, kulağına bağırırım. o işi geçin kalkamıyoruz oğlum işte, kendinizi kandırmayın amk.


  blackred 04.06.2010 00.19 ~ 13.09.2012 09.06
 2. yüzünüzü yıkayın.

  dans edin.

  ders kitaplarından uzak durun.

  rahat yerlere oturmayın.

  sözlükte takılın.

  çay,kahve için.

  msn'de takılın.

  notlarınızın vasatlığını düşünün.

  ay sonu nasılş gelecek hesabı yapın.

  dışarı çıkın.
  sunshine 23.06.2010 13.19
 3. (bkz: kulak çekmek)
  generalkr4ntz 23.06.2010 15.13
 4. yüz yıkamak ve kahve içmek en iyi olanıdır. sakın banyo yapmayın ters teper.
  luturtun 14.01.2012 12.07
 5. yüzünüzü soğuk suyla yıkayın, kısa kollu ile bakona çıkın.
  çok etkili. tabi bu kış için gecerli.
  doxanikee 14.01.2012 12.11
 6. haberleri izlemek.
  brahma 14.01.2012 12.29
 7. -şekersiz sakız çiğnemek.
  -elma yemek.
  tonyukuk 24.12.2012 20.34
 8. bir bardak cola cola'nın içine bir mama kaşığı, sade kahve dökülür ve içilir, ve uyku giderilir...
  carolinineskisevgilisi 24.12.2012 20.36
 9. açık kalmış perdeden içeri sızan güneş ışığı. hele mevsim yazsa.
  bully kutt 24.12.2012 20.37
 10. (bkz: şekersiz nescafe).
  utkujack 24.12.2012 20.56

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada uyku kaçırma teknikleri başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve uyku kaçırma teknikleri ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. uyku kaçırma teknikleri başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.