güzelinden
(güzelinden getirir)
Array ( [action] => home )

vajinasına dövme yaptıran hatun

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. istediğini alan insandır. lakin bilmesi gereken bir durum da şudur, dövme yapan insanın cinsiyeti lezbiyenliğe yakın değilseniz sizden olsun. yok potansiyel lez iseniz salın gitsin.

  biz ana konuya yönelsek sanırım her $ey çok güzel olacak. kafamın bi dünya olduğu bir an verdiğim kararı uygulamak üzere dövme dükkanına girdim.

  sanırım saat gecenin ikisiydi. adama şöyle bir baksanız bir daha bakarsınız. o cins yani. ama böyle hadi sevişelimci bir insan değil. sanırım gaydi. ben onlara top diyorum. nedeni ise açık, erkek olup da bana yok diyebilen toptur.

  ha diyorsun ki, sana yok mu, dedi. nerde efendim bizim yakışıklı dilsizdi. dilimde de tüy bitti.
  sugirkiz 13.06.2011 20.29
 2. acıya dayanıklıdır. beline, boynuna, sırtına dövme yaptıran kadın kişisinden farksızdır.

  en güzel bir şeydir o.
 3. kullanabilecek potansiyel bi dişiliği yoksa ve dövmeci üzerinden sado mazo fanteziler kurmuşsa muhtemel olarak kavuşacağı sıfat budur.
  vixen 13.06.2011 21.12
 4. eğer temizliğine dikkat eden bir tip değilse , dövmecinin midesini ağzına getirebilecek hatundur.
  theodosius 13.06.2011 21.18
 5. muhtemelen sexte monotonluktan sıkılan tiptir.
  useniyorum oyleyse yarin 13.06.2011 21.39
 6. eğer sevgilisinin ismini yazdırdıysa geri zekalıdır.
  kukumasu 13.06.2011 21.41
 7. (bkz: filiz sevişelim mi)
  buzlu badem 13.06.2011 21.56
 8. dövme yaptırdığına göre kullanacak hatundur.yoksa kim ne yapsın görünmeyen yerdeki dövmeyi di mi ama?
  virginia woolf 13.06.2011 21.59
 9. (bkz: abi sen yetkili bir abiye benziyorsun)
  ogletarifesi 13.06.2011 22.15

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada vajinasına dövme yaptıran hatun başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve vajinasına dövme yaptıran hatun ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. vajinasına dövme yaptıran hatun başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.