Array ( [action] => home )

yalnız bayağı yedik

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. yemekler bittikten sonra sofrada dönen muhabbet.

  ...
  -iyi yedik ha.
  -çok güzel yedik.
  -bayağı iyi yedik.
  -ama bayağı yedik.
  -güzel yedik.
  ...

  link
  bazikizlarcokguzel 27.07.2013 20.47
 2. iftardan sonra gerçekleşen hede.
  tamara 27.07.2013 20.51
 3. bir san marino milli futbol takımı oyuncusu için yerinde bir özeleştiridir.
  sondaj 27.07.2013 20.53
 4. yemenin keyfiyle sonlanan hafif mahcubiyetin tesellisi.
  pobeda 27.07.2013 21.17
 5. bildiğin bir küçük başa eşit yedik şeklinde de zuhur eden söz.
  remoil 27.07.2013 21.39

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada yalnız bayağı yedik başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve yalnız bayağı yedik ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. yalnız bayağı yedik başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.