Array ( [action] => home )

yılmaz özdil'in siyasi görüşü

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
 1. konu kim olursa olsun objektif duran yazardır. bugün chp yi savunurken yarın mhp yi savunabilir ama akpyi asla.
  kimbunlarbozkurtlar 23.05.2011 00.29
 2. (bkz: herkesin görüşü kendine )
  dandandan 23.05.2011 00.31
 3. evet anlaşılmayan bir baykal sempatizanlığı var.
  kimbunlarbozkurtlar 23.05.2011 00.35
 4. yozdilin siyasi görüşü kördür efendim.
  cadillac jack 23.05.2011 00.37
 5. enine değil boyunadır lakin önemli olan boyu değil işlevidir.
  parliament mavisi 23.05.2011 00.41

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada yılmaz özdil'in siyasi görüşü başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve yılmaz özdil'in siyasi görüşü ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. yılmaz özdil'in siyasi görüşü başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.