Array ( [action] => home )

zeki entelektüel güzel ve uzun kıvırcık saçlı kadın

başlık içinde ara araştır tümünü gör
detaylı başlık içi arama:
kelime:
yazar:
  1. geçen hafta tatil yaparken rast geldiğim ve tanıştığımdır. başlık zaten her şeyi anlatıyor, biliyorum şu an yerimde olmak isterdiniz, ama ı-ıh, zor be canlarım, zor.

    ama darısı başınıza, ehe.

    tanım: bulunması zor kadındır, bulunduğu vakit ise peşi bırakılmamalı.
    petyr baelish 04.09.2011 03.39

sözlük kısayolları: g - güzelinden / n - neler oluyor / b - bugün / k - karışık / s - senden sonra / a - ara / m - mesajlar

bu sayfada zeki entelektüel güzel ve uzun kıvırcık saçlı kadın başlığı hakkında kötü sözlük yazarlarının yazdıkları subjektif yorumlar bulunmaktadır ve zeki entelektüel güzel ve uzun kıvırcık saçlı kadın ile ilgili tüm içeriği sözlük yazarları oluşturmaktadır. zeki entelektüel güzel ve uzun kıvırcık saçlı kadın başlığına yazılanların hepsi doğru olmamakla beraber sadece kötü sözlük yazarlarını bağlamaktadır.
kötü sözlük olarak amacımız, yazarlarımız sayesinde sürekli gelişen, değişen bir bilgi ve paylaşım platformu oluşturmak ve bu platformun mümkün olacak en az kısıtlamayla gelişmesini ve güzelleşmesini sağlamaktır. kötü sözlük hepimizin katkılarıyla gerçeklerin yazıldığı, okunduğu, tartışıldığı, kritiğinin yapıldığı bir ortam olabilmek için yola çıkmıştır. (sıkıcı kısım başlıyor) ayrıca kötü sözlük'te yazılan her şey doğru olmayabilir, site içeriği 18 yaşından küçükler için sakıncalı da olabilir. dünyayı ele geçirmek gibi bir amacımız olmamasına rağmen tüm içerik creative commons by-nc-nd koşulları ile lisanslanmıştır.

bir takım şeyler:Onep Burun Estetiği · Onep Meme Estetiği · blog · sosyal sorumluluk · kullanım koşulları · gizlilik · künye · google+

Kötü Sözlük'ün içerik yönetimi, kontrolleri ve optimizasyon çalışmaları Tam SEO tarafından yapılmakta ve kötü sözlük hosting altyapısını labina.com.tr tarafından sağlanmaktadır.